Úvod

uvodní obrázek

Vítáme Vás,

máme radost, že jste se v životě na chvilku zastavili právě na stránkách naší farnosti. Možná záměrně nebo „jenom“ k nakouknutí a jdete cestou životem dál. Ale v životě nic není náhoda.

JSTE U NÁS SRDEČNĚ VÍTÁNI.

Těší nás Váš zájem. Věříme, že se začtete. Otvíráte malinko dveře do našeho společenství a my Vás upřímně zveme dále.

Každý máme svoje doma, místo kam se vracíme. Svůj domov. Ten netvoří jenom budova z cihel, betonu, dřeva…ale domov tvoří lidé, kteří se mají rádi, společně jdou životem, mají svoje radosti i starosti a vytvářejí jeden pro druhého zázemí. Krásný kostel, který máme, není „jen“ památkou a prázdným muzeem. Je milým duchovním domovem pro nás „domácí“, ale má otevřené dveře pro všechny lidi z jiných církví, hledající i pro tzv. „něcisty“ (věřící v něco nad námi) i nevěřící.

Neuzavíráme se sami do svého svět, ale máme otevřené dveře pro každého člověka s dobrou vůlí. Co Vám můžeme nabídnout? Přijďte se k nám podívat. Jsme otevřeným společenstvím svobodných, zodpovědných a tolerantních lidí, kteří chtějí mít dobré vztahy k Bohu i lidem kolem sebe. Snažíme se přes svoji lidskou nedokonalost a nedostatky vytvářet dobré zázemí pro všechny, kdo stojí o hodnoty víry, naděje a lásky. Pravidla našeho jednání k Bohu i lidem jsou být svobodný a zodpovědný, mít úctu k druhým, jednat pravdivě a otevřeně, zkrátka být v životě v pohodě.

Zveme Vás k návštěvě u nás, neváhejte a pojďte dál.


Podrobný přehled všech bohoslužeb naleznete v sekci Bohoslužby

Zůstaňte ve spojení.

Díky Vašemu e-mailu Vás můžeme informovat o novinkách

Formulář se načítá...
Odběr můžete kdykoliv zrušit a Vaše informace nesdílíme s žádnou třetí stranou.